کودکی با دیدن دفترچه یادداشت کوچک فانتزی لبخند غمگینی زد

در حالی که ما بیشتر و بیشتر به صورت دیجیتالی می نویسیم، هنوز جایی برای دست خط وجود دارد. برخی از مردم ترجیح می‌دهند به‌جای ارتباط مداوم با دست بنویسند، برخی دیگر به سادگی ترجیح می‌دهند با دست بنویسند.

در مواقع دیگر، نشستن با کامپیوتر و نوشتن مناسب نیست. یکی از این نمونه ها در جلسات است. نوشتن با دست در دفترچه یادداشت کوچک فانتزی در بسیاری از موارد می تواند به جای پنهان شدن در پشت صفحه کامپیوتر و عدم توجه کامل، برای گوینده محترم تر دیده شود.

دست خط سنتی هنوز در بسیاری از زمینه ها، چه در تجارت، چه در حین ارائه و چه در طول سخنرانی، جایگاه مهمی دارد.

با یک دفترچه یادداشت سنتی، آزادی خلاقانه کاملی به دست می آورید و می توانید یادداشت ها، ایده ها، نقاشی یا طرح بنویسید. فرصت ها بی پایان هستند.

برای بسیاری از مردم، یک نوت بوک در تنظیم لوازم جانبی روزانه آنها ضروری است. اما اگر می‌خواهید کارها را با کمی سبک و کلاس انجام دهید، یک نوت بوک لوکس بهترین راه است.

نوت بوک ها اشکال و اشکال مختلفی دارند، اما یک دفترچه لوکس هر مناسبت نوشتن را تبدیل به یک موقعیت خاص می کند. چه در حال مطالعه باشید، چه به جلسات بروید یا دائماً به ایده‌های جدید فکر کنید، یک نوت بوک یکی از ضروریات لوازم جانبی روزمره شماست.

و اگر قصد انجام کاری را دارید، چرا آن را با سبک و سبک و کلاس انجام ندهید؟

در این مقاله، برخی از بهترین نوت بوک های لوکس را از نزدیک بررسی می کنیم.

کتاب تمرین یا کتاب انشا دفتری است که در مدارس برای کپی کردن تکالیف مدرسه و یادداشت ها استفاده می شود. یک دانش آموز معمولاً برای هر درس یا موضوع جداگانه یک دفترچه تمرین متفاوت دارد.

فرمت دفترچه تمرین برای برخی از دروس متفاوت است: برای اکثر موضوعات، دفتر تمرین حاوی کاغذ خط دار با حاشیه است، اما برای دروس دیگر مانند ریاضیات، دفتر تمرین شامل کاغذ مربع است تا به ترسیم نمودارها کمک کند. جداول یا سایر نمودارها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.