کفش اسکیت بچه گانه دست دوم برای درمان کمر درد

بچه ها رشد می کنند و این می تواند باعث ناراحتی برخی از والدین شود وقتی می بینند سایز کفش بچه هایشان چند بار در یک سال تغییر می کند.

یکی از راه‌حل‌هایی که والدین در گذشته انتخاب می‌کردند این بود که کفش اسکیت بچه گانه دست دوم با اندازه‌های 2 یا 3 برای فرزندشان بخرند و جای خالی را با لایه‌های مختلف جوراب پر کنند.

این بدون شک ایده بدی است، زیرا نه به آنها کمک می کند تا نحوه صحیح اسکیت سواری را یاد بگیرند و نه برای سلامتی آنها مفید است، زیرا خطر آسیب دیدگی را افزایش می دهد.
خوشبختانه اکثر اسکیت های مدرن کودکان قابل توسعه هستند. این بدان معناست که همان اسکیت را می توان به لطف مکانیزم ساده ای که طول چکمه را تغییر می دهد به اندازه های مختلف تبدیل کرد.
اسکیت های کششی سایز با اسکیت های درون خطی بیشتر از اسکیت های غلتکی استفاده می شوند.

با توجه به موارد فوق، اگر به عنوان مثال کودک شما سایز کفش 32 دارد و اسکیت های مورد نظر شما در دو سایز متفاوت 27 تا 32 و 33 تا 36 هستند، باید همیشه سایز بزرگتر را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که اسکیت ها دوام بیشتری خواهند داشت.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، کودکان 4 سال به بالا می توانند از اسکیت های درون خطی و همچنین از اسکیت های غلتکی استفاده کنند. انتخاب تا حدودی شخصی است و هیچ عامل واحدی وجود ندارد که بر اساس آن بتوان بین اسکیت های داخلی و اسکیت های غلتکی برای کودک خود تصمیم گرفت.
در اصل، اسکیت‌های اینلاین سریع‌تر و پایدارتر هستند و در مناطق آسفالت‌شده یا ناهموار بهتر کار می‌کنند. از سوی دیگر، پیروت‌های بیشتری با سرعت کمتر با اسکیت‌های غلتکی امکان‌پذیر است و به دلیل توقف انگشت پا، شروع آسان‌تر است.
با توجه به موارد فوق، اگر می خواهید بچه هایتان در خیابان ها اسکیت بزنند و در مسیرهای شما همراه شما باشند، بهتر است اسکیت های این لاین را انتخاب کنید.
با این حال، اگر کودک شما از پیروت لذت می برد و سطح صافی برای تمرین دارید، بهتر است اسکیت بخرید.
اما از طرف دیگر، اکثر اسکیت های این لاین قابل توسعه هستند که یک مزیت بزرگ است.

همچنین اسکیت های رولر قابل گسترش برای بچه ها وجود دارد، اما مدل های زیادی وجود ندارد و این می تواند شما را مجبور به خرید اسکیت های جدید در هر فصل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.