پسری با پوشیدن کفش فوتبال خیابانی بهترین بازیکن نساجی شد

با این راهنمای انتخاب کفش فوتبال خیابانی نحوه خرید کفش مناسب برای بازی را یاد خواهید گرفت.

آیا تا به حال فکر کرده اید که آیا برای زمینی که ورزش مورد علاقه خود را انجام می دهید به کفش های خاصی نیاز دارید؟ فروشگاه اینترنتی لباس ورزشی شما به شما یاد می دهد که چگونه چکمه های ایده آل خود را بخرید.

آیا متوجه شده اید که هر تاکو متفاوت است؟ چرا اینقدر مدل های مختلف وجود دارد؟ آیا برای هر موقعیت در زمین یا برای زمینی که در آن بازی می شود، یک مناسب وجود دارد؟

زمین های فوتبال را با چمن طبیعی، مصنوعی یا فقط خاکی می بینیم و در مورد فوتسال چه باید گفت، آیا هر سطحی نیاز به یک چکمه مناسب دارد؟

اینها سوالات اصلی هستند که راهنمای شما شروع به خواندن کرده اید تا به آنها پاسخ دهد. که به شما کمک می کند بهترین هدیه را برای یک ورزشکار، به ویژه، یک فوتبالیست انتخاب کنید.

در واقع، یک کفش فوتبال مخصوص برای هر نوع زمین وجود دارد. زمین نرم نیاز به کفش بسیار متفاوتی نسبت به کفشی دارد که روی یک سطح سفت لازم است.

چکمه‌های این نوع سطح بیشترین استفاده را بازیکنان حرفه‌ای فوتبال دارند و تقریباً هرگز توسط آماتورها استفاده نمی‌شود.

ایده آل این است که از چکمه هایی با میخ های قابل تعویض یا آلومینیومی استفاده کنید که بین 6 تا 12 میخ متفاوت است. بسته به زمین مقدار خواهد بود.

اگر زمین خشک باشد، به طور معمول از تمام گیره ها (12) استفاده می شود. اما اگر سطح خیس است، توصیه می شود از 6 تا 8 بلوک استفاده کنید.چکمه ای که برای چمن مصنوعی توصیه می شود کفشی است که گل میخ های زیادی دارد.

این مناسب ترین است زیرا داشتن ناودانی بیشتر، با تلفظ کم و با شکل گرد، پایداری بهتر است. علاوه بر این، به مراقبت از مفاصل اندام تحتانی کمک می کند و کشش بهتری برای چرخش دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.