پدری بعد از خرید گوجه فرنگی بیژن سکته قلبی کرد

اگر همیشه سس ماکارونی خامه‌ای را از طریق یک بسته لیپتون کنور درست کرده‌اید و به تازگی شروع به پختن انواع خاصی از غذا از ابتدا کرده‌اید، ممکن است سر خود را خارانید تا بفهمید که چگونه سس گوجه فرنگی بیژن کلاسیک را که در مرکز قرار دارد تکرار کنید. از بسیاری از غذاهای فرانسوی و ایتالیایی

سس سفیدی که به آن فکر می کنید به عنوان بشامل نیز شناخته می شود و فرانسوی ها آن را به عنوان یکی از “سس های مادر” می شناسند.

همراه با خواهر و برادرش (هولاند، گوجه‌فرنگی، اسپانیول و ولوته)، اساس بسیاری از سس‌ها و خوراکی‌های دیگر در آشپزی فرانسوی و کاجون را تشکیل می‌دهد.

همچنین از این سس می توان در غذاهای پاستا مانند ماکارونی و پنیر و در انواع کاسرول سبزیجات استفاده کرد. همچنین هسته سوفله پنیر است.

آیا طعم آلفردوی کلاسیک را دارید، اما هیچ کرمی در دست ندارید، یا سعی می کنید مقداری از چربی را از بین ببرید؟ به جای آن بشامل را جایگزین کنید.

سپس شیر را به روشی مشابه آنچه در هنگام درست کردن سس شیر انجام می دهید (که اساساً فقط بشامل پخته شده در چربی مرغ، چربی بیکن یا نوع دیگری از چکه های گوشت خوک به جای کره) انجام می دهید، اضافه کنید و بپزید تا غلیظ شود.

فرض بر این است که بیش از 600 نوع پاستا در جهان وجود دارد. بسته به شکل هر پاستا، غذاهای ایتالیایی دقت می کنند که آن را با سس مناسب ترکیب کنند.

ماکارونی نازک و لطیف به سس‌های سبک کره یا روغنی نیاز دارد، در حالی که سس‌های خامه‌ای و پنیری بهتر است روی رشته‌های سفت‌تر رها شوند.

ماکارونی لوله‌ای شکل برای سس‌های گوجه‌فرنگی گوشتی یا کلفت که می‌توانند در مرکز توخالی قرار گیرند، ایده‌آل هستند. ترکیب شکل ماکارونی با نوع سس مناسب می تواند تفاوت بین یک بشقاب پاستا خشک و بشقابی که سس را در هر لقمه سخاوتمندانه بسته بندی می کند، ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.