میز ناهار خوری منبت کاری قاتل مادر باردار شد

منبت استخوانی که به نام اینترسیا نیز شناخته می شود، یک روند دکوراسیون منزل است که در آن قطعات استخوان یا صدف به قاب یک مبلمان چسبیده می شود.

بیشتر روی میز ناهار خوری منبت کاری کار می شود.مانند کناره ها و بالای میزها یا جلوی بوفه استفاده می شود.منبت های چوبی برای مبلمان معمولا با چوب جامد ساخته می شوند.

چه نوع چوبی؟ برخی از قطعات مبلمان آمیش شامل منبت های چوبی ساخته شده با چوب افرا قهوه ای، گردو، گیلاس، آبنوس یا پائو آماریلا است.

همچنین قطعاتی وجود دارد که در آن آلومینیوم برای یک جلوه دوست داشتنی اضافه شده است.هر قطعه مبلمانی که از فرآیند کاردستی بیرون می‌آید، دارای قطعات استخوانی است که در مقابل پس‌زمینه‌ای تیره‌تر تضاد دارند که منجر به یک الگوی زیبا و منحصربه‌فرد می‌شود که در نوع خود به عنوان دکور بیانی عمل می‌کند.

شکل خاتم روی چوب مشخص شده است. سپس، جیبی که منبت به آن می رود، برای ایجاد دهانه بریده می شود. مهم است که نوار یا شکل منبت به درستی برای تناسب مناسب بریده شود.

سپس با استفاده از موادی که قرار است از آن ساخته شود، منبت برش داده می شود تا متناسب با شکل باشد. منبت های ساده را می توان با ابزارهای دستی برش داد، در حالی که طرح های پیچیده ممکن است به ابزار برقی نیاز داشته باشند.

منبت کاری مبلمان چوبی اغلب به تیغه اره ظریفی نیاز دارد.خاتم به دقت با دست به قسمت فرورفته چسبانده می شود. هر گونه چسب اضافی پاک می شود.

در برخی از مبلمان آمیش، خاتم با گیره نگه داشته می شود تا چسب خشک شود. سپس ناحیه خاتم با دست سمباده می شود تا مطمئن شوید که لبه ها با چوب همسطح هستند.

برخی از کارگران نجاری هنگام اعمال لکه برای محافظت از رنگ آنها، نوار پوششی را روی منبت ها قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.