مردی گلابی بوکس را به عنوان جا کلیدی استفاده می کند

رو به کیسه گلابی بوکس بایستید و اولین موضع بوکس خود را بگیرید. آهسته شروع کنید، زیرا هماهنگی ممکن است کمی طول بکشد، به خصوص برای مبتدیان.

دوباره دست و آرنج خود را بالا بیاورید، این بار مشت خود را گره کنید. این بار بازوهای خود را در X حرکت می دهید. ابتدا با پهلوی مشت و سپس با پشت به کیف ضربه بزنید. با بازوی دیگر تکرار کنید.

با پیدا کردن ریتم، سرعت خود را افزایش دهید.در موقعیت شروع قرار بگیرید، رو به کیسه. این بار با دست های متناوب اما از همان سمت به کیف نزدیک می شوید. با بالا بردن دست چپ و راست خود از بالای شانه راست شروع کنید.

متناوباً با دو طرف مشت به کیسه ضربه بزنید. سپس پهلوها را به سمت عقب برگردانید تا مشت هایتان از بالای شانه چپ شما بیایند. بازوی چسبنده باید همیشه بالاتر از مشت دیگر باشد.

لامپ بوکس ارائه شده توسط Everlast احتمالا یکی از بهترین های موجود در بازار است. ارزش برای پول بسیار درست است، زیرا با وجود قیمت کمی بالاتر از حد متوسط، کیفیت محصول عالی است.

در واقع، این کیف سرعت از چرم طبیعی و همچنین یک مثانه لاستیکی ساخته شده است که باعث می شود در طول زمان بسیار مقاوم و بادوام باشد.

بعلاوه، نظرات مشتریان گذشته خودشان صحبت می کنند. این لامپ سرعت با بیش از 1950 بازخورد مشتری برای رتبه 4 ستاره محبوب ترین در آمازون است.

در نهایت Everlast یک برند قابل اعتماد در زمینه ورزش های رزمی و به خصوص بوکس است. بنابراین او موضوع خود را به خوبی می داند و توانسته است تجهیزاتی را ایجاد کند که هم زیبایی و هم مقاوم باشد و به او اجازه می دهد به طور موثر تمرین کند.

اگر می خواهید برای اولین بار خود را به لامپ سرعت مجهز کنید، داشتن پایه مناسب برای استفاده از آن ضروری است. مدل برند MaxxMMA انتخاب بسیار خوبی است، زیرا پایه آن از کیفیت عالی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.