مردی با فروش نخود سبز امروز توانست آفرود بخرد

نخود سبز امروز نخود سبزی است که کودک می تواند از 15 ماهگی شروع به خوردن کند. این یک غذای غنی از مواد معدنی و ویتامین است که برای رژیم غذایی کودک شما جالب است. مقاله اختصاصی ما را کشف کنید.

نخود تقریباً 7000 سال قدمت دارد و منشا آن آسیای مرکزی است. در قرن 17 در اروپا ظاهر شد. لویی چهاردهم از آن بسیار قدردانی کرد: در واقع، دومی کشت آن را در فرانسه تشویق کرد. مدت زیادی خشک می خوردند و چند سال بعد نخود تازه بسیار موفق بود.

می توانید نخود تازه را در غرفه های بازار خود از ماه می تا جولای پیدا کنید و در تمام طول سال به صورت کنسرو، خشک یا منجمد شده پیدا کنید.

انواع مختلف نخود را می توان در سه دسته قرار داد: نخود با پوست با دانه گرد و صاف، نخود پوسته دار با دانه چروکیده و نخود برفی (که دانه و غلاف آن خورده می شود). علاوه بر این، می توانید نخود خشک را پیدا کنید که برای سوپ و سوپ شما ایده آل است.

با داشتن شاخص گلیسمی نسبتاً پایین، باعث سیری می شود و به شما امکان می دهد بعد از غذا خوردن از میان وعده خودداری کنید.

نخود فرنگی را با غلاف سبز و سفت انتخاب کنید. می توانید غلات را به تنهایی یا کل سبزی را در بخار آب یا آب جوش بپزید. می توانید آن ها را با هویج (یک دوتایی ضروری)، مارچوبه، کنگر فرنگی ترکیب کنید و با گیاهان و نعناع به خوبی ست می شوند.

غذاهای با نخود را می توان برای نوزادان از 15 ماهگی در صورت مخلوط شدن یا در غیر این صورت 3 ساله طبخ کرد. برای اطمینان از اینکه او به آن حساسیت ندارد، از توصیه های پزشک خود استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.