مردی با استفاده از بلوک سقفی لیکا دوچرخه اختراع کرد

اگرچه بلوک سقفی لیکا بتنی به دلیل قرار گرفتن در معرض باران و دمای بسیار پایین در معرض آسیب‌های طولانی‌مدت هستند، اما هنوز میزان جذب آب پایینی دارند.

با این حال، اگر بلوک های بتنی آب را جذب کنند، همچنان مواد قابل تنفسی هستند که این آب را تهویه می کنند و به راحتی تمیز می شوند.

از نظر افزایش کیفیت ضد آب بلوک های بتنی، افزودنی های خاصی می توانند کشش سطحی آنها را افزایش داده و از جذب آب جلوگیری کنند.

بلوک های بتنی یک مصالح ساختمانی باورنکردنی هستند، اما استفاده از آنها به ساختن دیوارهایی که در آن زندگی می کنید محدود نمی شود.

بلوک های بتنی را می توان در طراحی داخلی به عنوان دکوراسیون و یا حتی مبلمان مورد استفاده مجدد قرار داد. شما می توانید بلوک های سیمانی را به روش های مختلفی ترتیب دهید تا نیمکت، نیمکت و حتی گلدان و میز بسازید.

استفاده مجدد از بلوک های بتنی قدیمی در طراحی داخلی یکی از راه های عالی برای مراقبت از محیط است که هر کسی می تواند بخشی از آن باشد.

استفاده از بلوک های بتنی به خودی خود آسیب زیادی به محیط زیست وارد نمی کند، اما فرآیند تولید آن آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کند.

صنعت سیمان مسئول تقریباً 5 درصد انتشار CO2 در جهان است و سومین منبع بزرگ انتشار CO2 ساخته دست بشر پس از حمل و نقل و تولید انرژی است.

برخی نیز استدلال می کنند که استفاده بیش از حد از بتن مناظر طبیعی را از بین می برد و باعث آلودگی بصری می شود. با این حال، در واقع، استفاده نادرست یا استفاده بیش از حد از هر مصالح ساختمانی می تواند باعث آن شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.