ماکارونی برای ایتالیایی ها معنای دوست داشتن دارد

از زمانی که ماژلان کاوشگر پرتغالی پا به سرزمینی بیگانه گذاشت، ماکارانی آنکارا بشریت به اکتشاف و جهانی شدن علاقه داشت. در جامعه ای که فناوری بسیار پیشرفته است و تجارت رونق دارد، کشورها با یکدیگر تعامل دارند.

چنین چیزی منجر به انتشار گسترده فرهنگ ها شده است. همه چیز از غذا گرفته تا زبان مرزها را درنوردیده است تا به مردم سراسر جهان برسد. این مورد برای فرهنگ ایتالیایی نیز صادق است.

فرهنگ آن فراتر از قلمرو خود به کشورهای سراسر کره زمین، به ویژه ایالات متحده آمریکا گسترش یافته است. یک غذای معروف در ایتالیا، پاستا برای ایتالیایی ها معنای دوست داشتنی دارد.

تأثیر آن در ایالات متحده به قدری برجسته است که غذاهای ایتالیایی، مانند اسپاگتی، اغلب با غذاهای آمریکایی اشتباه گرفته می شود.

تاریخچه ماکارونی ایتالیایی در ایالات متحده نسبتاً کوتاه است، ماکارانی رژیمی اما اهمیت آن برای مردم محلی و مهاجران به طور یکسان قابل توجه است.

پاستا در ایتالیایی معانی متعددی دارد، اما به طور مستقیم به اصطلاح “خمیر” (آشپزخانه تاریخ) ترجمه می شود. این اصطلاح برای تعریف مواد غذایی مختلف در ایتالیایی، از رشته فرنگی گرفته تا شیرینی، استفاده می شود.

اما در متن این مقاله، به معنای شکلی از رشته فرنگی است که از “خمیر بدون خمیر متشکل از گندم دوروم و آب یا تخم مرغ” (History Kitchen) ساخته شده است.

بسیار مهم است که به طور خاص ماکارانی آشیانه ای استفاده از گندم دوروم را در ماکارونی سنتی ایتالیایی برجسته کنیم، زیرا این عنصر کلیدی است که آن را از سایر نودل های گندم متمایز می کند.

خمیر گندم دوروم به اشکال مختلف در اندازه های مختلف برش داده می شود ماکارونی شکل دار که به خوبی برای هر نوع ظرف ساخته شده مناسب است. ترسیم وقایع نگاری دقیق ماکارونی دشوار است.

اما اهمیت فرهنگی آن از حدود قرن سیزدهم (آشپزخانه تاریخ) در کشور در حال رشد و فراوانی بوده است.

 

 • منابع:
  1. History of Pasta and Its Influence in the U.S. – June Sohn
 • تبلیغات: 
  1. خوردن بادمجان باعث بهتر شدن چرخش خون می شود
  2. تاثیر مصرف خرما بر رشد جنین
  3. صندلی پر کاربرد ترین محصول در زمینه ادارات و مراکز آموزشی
  4. قیمت خرید برنج عمده ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.