فروش چسب بتن استحکامی به صورت عمده به کارگران معدن ذغال سنگ

9 نوع چسب بتن استحکامی وجود دارد که پایه و اساس همه چسب های مختلف موجود امروزی را تشکیل می دهد اپوکسی، پلی اورتان، سیانواکریلات، پلی وینیل استات، سیلیکون، سیمان لاستیکی، سیمان حلال، چسب UV و چسب های اسپری.

همه آنها چند منظوره هستند و مزایای مختلفی را ارائه می دهند که آنها را برای حل مشکلات خاص تر مناسب می کند.

در این راهنمای انواع مختلف چسب، من به 9 مورد از رایج ترین چسب ها نگاه می کنم و خواص فردی آنها را توضیح می دهم. می خواستم بدانم هر کدام از آنها چگونه کار می کنند و به چه نوع مواد و سطوحی می چسبند. چیزی که من پیدا کردم ممکن است شما را شگفت زده کند.

ایمنی و ابزار. شما به یک چاقوی کاربردی، یک ابزار اختلاط اپلیکاتور و یک سطح مخلوط یکبار مصرف نیاز دارید. همیشه در مکانی با تهویه مناسب کار کنید. برای محافظت از دستان خود دستکش بپوشید.

سطوح را آماده کنید. آنها باید تمیز و خشک باشند. سطوح صاف را برای بهبود چسبندگی سنباده بزنید. سطوح سرامیکی یا شیشه ای را با آب صابون بشویید و بگذارید خشک شوند.

قبل از ادامه، تمام قسمت هایی را که باید به هم متصل شوند، از قبل تنظیم کنید.

چسب اپوکسی را برای بتن آماده کنید. مقدار مساوی رزین و هاردنر را با هم مخلوط کنید. اگر از سیستم سرنگ استفاده می کنید، دوشاخه را از پیستون جدا کرده و دهانه سرنگ ها را به همان اندازه ببرید.

سرنگ را به سمت بالا بچرخانید و پیستون را با دقت جمع کنید تا حباب های هوا بلند شوند. پیستون را فشار دهید تا هوا خارج شود و به مقدار مساوی از اجزاء را روی سطح یکبار مصرف بریزید و آنها را مخلوط کنید. نوک سرنگ را تمیز کنید، پیستون را جمع کنید و دوشاخه را تعویض کنید.
اپوکسی بتن دو قسمتی را اعمال کنید. مقدار کمی از مخلوط را همانطور که در دستورالعمل سازنده توضیح داده شده روی یک یا هر دو سطح بمالید و سطوح را به هم فشار دهید. اپوکسی اضافی را فورا حذف کنید
بذار درمانش کنه باند را برای مدت زمانی که در اطلاعات محصول مشخص شده است، نگه دارید یا ببندید، که در آن شما همچنین می توانید بخوانید که چه زمانی به استحکام قابل استفاده محصول رسیده است و چه مدت طول می کشد تا به طور کامل درمان شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.