فروش میز و صندلی قهوه خانه شما را میلیاردر میکند

میز و صندلی قهوه خانه عملکردهای بسیار زیادی دارند و در سبک ها، شکل ها و مواد بسیار زیادی وجود دارند که به راحتی در انتخاب گم می شوند.

ما اینجا هستیم تا با این دستورالعمل‌های ساده برای یافتن میز قهوه‌خوری مناسب خود کمک کنیم.قبل از اینکه به عواملی مانند سبک و نوع فکر کنید، مهم است که ارتفاع میز قهوه خود را در نظر بگیرید.

در حالی که میانگین ارتفاع میز قهوه خوری تقریباً 17 اینچ است، ابعاد مناسب برای میز جدید شما باید عمدتاً به ارتفاع مبل هایی که برای جفت کردن آن انتخاب می کنید بستگی داشته باشد.

به طور کلی، ارتفاع میز قهوه خوری شما باید بین یک تا دو اینچ از ارتفاع صندلی مبل شما باشد. این به حفظ سطح راحتی برای مهمانان شما کمک می کند تا از روی صندلی خود به سطح میز برسند.

طول آن باید دو سوم طول مبل باشد. این به ایجاد یک راهروی راحت از مبل به میز و بالعکس بدون احساس باز بودن بیش از حد کمک می کند تا یک میز به اندازه کافی نزدیک به دست نباشد.

با این حال، انتخاب عرض یا طول مناسب فقط احساس نیست. همچنین در مورد زیبایی شناسی است. هنگامی که تقارن فضا انجام می شود، سبک منحصر به فرد میز قهوه و مبل قرار گرفته در کنار هم در یک اتاق نشیمن به ظاهری تمیز و آرام کمک می کند.

فضای کافی بین میز و سایر وسایل خالی بگذارید تا بتوانید به راحتی در اتاق خود بدون برخورد به میز قهوه بگردید. همانطور که در بالا ذکر شد، فضای بین میز و مبل مهم است اما این بدان معنا نیست که فضای بین میز قهوه‌خوری و سایر مبلمان مهم نیست.

اطمینان از حداقل 30 اینچ فضای بین میز قهوه و کنسول تلویزیون یا سایر مبلمان، بهترین محیط ممکن را برای پیاده روی و استراحت ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.