دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی قابلیت پخش رادیو صبحگاهی را دارد

چرا دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی در خانه ها مهم هستند؟ خب دسترسی به آب آشامیدنی تمیز و خالص برای هر انسانی لازم است اما همه به آن دسترسی ندارند.

در بسیاری از مناطق هند کمبود آب وجود دارد و مردم این مناطق باید به آب های زیرزمینی یا آبی که از طریق تانکرها تامین می شود وابسته باشند.

کیفیت آب از چنین منابعی ممکن است به دلیل وجود آلاینده هایی مانند آفت کش ها، فلزات سنگین، باکتری ها، کیست ها و TDS بالا (کل جامدات محلول) خوب نباشد.

جای تعجب نیست که مردم برای تصفیه آب آشامیدنی خود به طور فزاینده ای به دستگاه های تصفیه آب روی می آورند.اگر به دنبال خرید یک دستگاه تصفیه آب جدید هستید، به راحتی می توانید تحت تأثیر تعداد زیادی از مارک ها و مدل های موجود در بازار قرار بگیرید.

شما می توانید راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب ساده و قابل فهم ما را برای بازار هند دنبال کنید تا به دستگاه تصفیه آب کاملی که متناسب با نیاز و بودجه شما است محدود شوید.

انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه آب وجود دارد، بنابراین قبل از شروع به لیست کوتاه تصفیه آب، باید چند نکته را بدانید.ابتدا باید منبع و کیفیت (سختی، شوری و TDS) آب موجود را بدانید قبل از اینکه بدانید به چه نوع دستگاه تصفیه آب نیاز دارید.

جامدات محلول کل (TDS) اصطلاحی است که برای توصیف نمک های معدنی و مقادیر کمی از مواد آلی موجود در محلول در آب استفاده می شود.

ترکیبات اصلی در TDS معمولاً کاتیون‌های کلسیم، منیزیم، سدیم و پتاسیم و آنیون‌های کربنات، هیدروژن کربنات، کلرید، سولفات و نیترات هستند. TDS معمولاً بر حسب میلی گرم در لیتر یا ppm (قسمت در میلیون) اندازه گیری می شود.

می توانید آب خود را در آزمایشگاه آزمایش کنید یا از یک متر TDS استفاده کنید که می توانید از فروشگاه های نزدیک یا آنلاین استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.