در با چوب نرم و خصوصیات آنها

سری Cedar یک نسخه جالب، آرام‌بخش و معاصر از ظاهر چوب نرم است که در یک سری سه تایی عرضه می‌شود. موکای بور، شیری و رنگ نوآر تقریباً مشکی.

افرا ترومسو یک گونه طبیعی سبک با الهام از اسکاندیناوی است که کنتراست پایینی دارد و گره های معمولی را درب ورودی ساختمان ضد سرقت تعادل نگه می دارد. سه دکور خاکستر، خاکستر کم رنگ، خاکستر پیر و خاکستر تیره، ظرافت اسکاندیناویایی را فورا با ساختاری جاودانه ایجاد می کنند.

رنگ‌های بژ، خاکستری و قهوه‌ای مد روز، پالت خاموش خاکستری را با معرفی Belvedere Beech و Nevada Oak گسترش می‌دهند.

چهار گردوی ظریف؛ گردوی رسمی، گردوی تصفیه شده، گردوی پروکا و گردوی ستینا گرما را از سفید شده تا قهوه ای تیره کاملا اشباع شده به مجموعه اضافه می کنند.

بلوط یک انتخاب چوبی محبوب و کلاسیک باقی می‌ماند، افزودنی‌های جدید از دانه‌های مستقیم، با چوب‌هایی مانند بلوط همیشه سبز گرفته تا بلوط تولا کمی روستایی و همچنین بلوط کارپنتری که دارای جلوه‌ها و گره‌های برش اره است.

Birchply به روند دانه های درب ضد سرقت با اثر انگشت شدید و معماری پاسخ می دهد. یک مصالح ساختمانی رایج در سراسر جهان، توس خام و توس پلای سیاه ظاهری آشنا و روکش برش چرخشی یک الگوی منحصر به فرد و چشمگیر در لمینت فشار قوی هستند.

سبک با دوام ملاقات می کند
خواص ذاتی لمینت فشار قوی Formica® به این معنی است که مجموعه درب پلی وود عایق صدا Formica در برابر لکه، ضربه، خراش و رطوبت بسیار مقاوم است، بهداشتی است و نگهداری آن آسان است. نتیجه مجموعه ای است که سطوحی با استحکام و دوام ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که زیبایی درب در طول زمان دست نخورده باقی می ماند و راه حلی جایگزین برای درب چوبی اتاق رنگ شده، چوب یا روکش، کامپوزیت یا PVC ارائه می دهد.

  • منابع:
    1. New Formica® Doors Collection | Where style meets durability
  • تبلیغات: 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.