دختری با چرم مصنوعی متری کلاه گیس درست کرد

خوب حقیقت این است که چرم مصنوعی متری اصل و بدل آن موجود است. هر چیز دیگری چرم تقلبی است. من وسایل مبلمان زیادی با چرم مصنوعی خریده ام. فقط دوام نداره ما در سنین 65/58 هستیم که بچه نداریم و حتی در آن زمان هم پوست می کند.

حتی چرم چسبیده! سازندگان آب و هوا ادعا می کنند که مواد آنها بهتر از سایرین است. همش همینطوره پوست می کند! به عبارت دیگر چگونه می توان ماده ای را که عیب است، بد توجیه کرد.

مهم نیست که آن شرکت چقدر شناخته شده است. به یاد داشته باشید، چرم پیوندی، چرم واقعی در قطعات آسیاب کوچک است که روی مواد ساخته شده توسط انسان چسبانده شده است

. تنها معامله واقعی چرم اصل است، نه چرم تقلبی. چرم اصل قیمت بیشتری دارد اما تفاوت در کیفیت معامله واقعی است. بیشتر دوام خواهد آورد .

دوره زمانی ! و بیشتر فروشنده های مبلمان تا زمانی که این فروش را انجام می دهند یا نمی دانند یا حتی اهمیت می دهند.چرم تقریباً در تمام فعالیت ها و فعالیت های افراد، جوامع و ملت به طور کلی کاربردهای مختلفی دارد.

در استفاده زیاد از آن نمی توان اغراق کرد. با این حال، به منظور شناسایی و مطالعه آسان، موارد استفاده از چرم را در هفت طبقه بندی یا گروه بندی کرده اند که عبارتند از: پوشاک و اقلام بدن، جنگ و دفاع، آموزش، فرماندهی و فرهنگ، ظروف نگهداری و خدمات، ورزش و سرگرمی و صنعت.

از چرم در تولید اقلامی استفاده می شود که برای مصارف مختلف از جمله محافظتی، تزئینی یا دارویی روی بدن پوشیده می شوند. از چرم در ساخت البسه و البسه برای پوشیدن به عنوان لباس روی بدن استفاده می شود.

همچنین سایر وسایل تزیینات شخصی مانند کلاه، مهره، کفش، دکمه و کمربند از چرم ساخته شده است.اقلام چرمی در جنگ نقش محافظتی دارند.

به عنوان مثال، چرم به سلاح‌های جنگی و دفاعی تبدیل می‌شود، مانند سپرهایی برای محافظت از فرد در هنگام شلیک موشک توسط مخالفان، کمان‌هایی برای نبرد، تیرها و تیرهایی برای نبرد با دشمنان، طلسم و طلسم‌هایی که محافظت معنوی را برای استفاده کنندگان فراهم می‌کنند.

در حالی که طلسم نیروهای شیطانی را از پوشنده خود دور می کند، از سوی دیگر، طلسم ها برای محافظت از پوشنده، ارواح خوب را جذب یا جذب می کنند. شنل‌های جنگی و سایر لباس‌های محافظ برای جنگ و دفاع از طریق استفاده از چرم در دسترس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.