دختری با دیدن سرامیک سقف از هوش رفت

ما در اینجا در مورد سرامیک سقف سنتی صحبت می کنیم که ساختار آنها قابل مشاهده است. پروفیل های تشکیل دهنده قاب به طور کلی از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند و به دیوار ثابت می شوند و خود آویزها از سقف آویزان می شوند. چارچوب فلزی شبکه ای را ترسیم می کند که دال ها روی آن نصب می شوند.
دال ها می توانند در بالای سازه فلزی باشند یا پخ شوند و تا حدی چارچوب را پنهان کنند.

این سرامیک سقف متحرک متشکل از صفحات یا دالهایی با اندازه استاندارد در مواد عایق حرارتی یا صوتی با توجه به نیازهای تعریف شده می باشد.

سطح قابل مشاهده اسلب ها با یک فیلم تزئینی پوشانده شده است. سرامیک های سقف تزیینی و آکوستیک عموماً بسیار سبک هستند و به راحتی قابل چیدن یا برش هستند.

سرامیک های سقف بسیار مقاوم هستند زیرا آبگریز، ضد پوسیدگی و غیر قابل تغییر هستند. این نوع سقف کاذب قابلیت مقاومت در برابر ضربه، رطوبت و محصولات شوینده را دارد.
اگر هزینه آن بسیار سودمند باشد، از آنجایی که در رنگ های متنوعی عرضه می شود، یک لمس تزئینی معاصر نیز به ارمغان می آورد.

این نوع سقف کاذب برای بازسازی سقف های موجود بدون تغییر ساختار و یا برای ساخت و ساز جدید اماکن مواد غذایی مانند آشپزخانه های حرفه ای، کافه تریا، رستوران ها و … ایده آل است.

در نهایت برای پوشاندن سقفی کاملاً مسطح، بدون عیب و کمی در معرض ضربه، پوشش سقف پی وی سی مزایای بسیاری دارد. هم مقاوم است، هم نگهداری آن آسان است و هم پوشش های شخصی را می پذیرد زیرا از رنگ اکریلیک به خوبی پشتیبانی می کند.

این ماده در برابر آتش، قارچ و کپک مقاوم است، ضد آب و ضد پوسیدگی است و طول عمر خوبی را تضمین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.