خوردن چای نیم کیلویی گوزل موجب افت فشار می شود

میلیون ها نفر صبح خود را با یک فنجان چای نیم کیلویی گوزل گرم شروع می کنند. محبوبیت آن غیرقابل انکار است، خواص به خوبی مطالعه شده و با جزئیات شرح داده شده است.

این محصول در 10 محصول برتر قرار گرفته است، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و روند پیری را کند می کند، تأثیر آن بر سلامتی و وضعیت انسان با زمان آزمایش شده است.

با این حال، همه در مورد تأثیر چای فکر نمی کنند که چه فواید و مضراتی برای سلامتی و بدن انسان دارد.چای سومین نوشیدنی پرطرفدار در جهان پس از آب خالص و قهوه است.

به نظر می رسد، چه چیزی می تواند پیش پا افتاده تر از چای باشد. زمانی که سرد و گرم است، زمانی که غمگین و خوشحال هستیم، آن را می نوشیم تا سرحال و یا آرام باشیم.

اما ما به ندرت برای سلامتی چای می نوشیم. بیش از 200 سال است که دانشمندان در مورد خواص چای تحقیق می کنند. در دهه‌های اخیر، با افزایش پتانسیل علمی، فرصت‌هایی برای مطالعه عمیق‌تر ترکیب شیمیایی برگ‌های چای به وجود آمده است.

نتیجه شواهد جدیدی از خواص مفید چای برای طول عمر و تندرستی عالی است.انگلیسی ها، نوشیدنی های معروف چای، به طور متوسط ​​0.3 گرم کافئین چای در روز مصرف می کنند این بسیار کم است.

در کشورهای مستقل مشترک المنافع که چای از محبوبیت کمتری برخوردار است، افراد به طور متوسط ​​کمتر از 0.01 گرم کافئین چای در روز مصرف می کنند.

در عین حال، دوز محرک ایمن کافئین 30-40 برابر بیشتر است. بنابراین، از معتاد شدن به کافئین چای نترسید، این اتفاق بسیار نادر است. و در عوض از حساسیت فردی ارگانیسم صحبت می کند، نه اینکه یک شخصیت توده ای باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.