تفاوت پتو های معمولی و پتو های جنس اعلا و تاثیر گذاری آنها بر روی خواب نوزادان و سربازها

چشم پوشی از پتو گلبافت دو نفره های معمولی تنها راه برای ایمن نگه داشتن فرزندتان از SIDS نیست. AAP همچنین پیشنهاد می کند که نوزادان را روی یک سطح سفت بر روی پشت خود در اتاق خواب خود قرار دهید، اما نه در رختخواب، شیردهی، ایمن سازی های معمول، استفاده از پستانک، و اجتناب از گرمازدگی، دود، الکل و مواد غیرقانونی.

بکر فریدمن می‌گوید: پس از 18 ماهگی، اگر کودک شما بتواند وقتی در یک پتوی گشاد پیچیده می‌شود، خودش را باز کند و پتوها یا حیوانات عروسکی را از صورتش دور کند، و پزشک اطفال شما را تایید کرد، می‌توان از یک پتو شب نما کوچک و سبک وزن برای اکثر نوزادان استفاده کرد. .

دکتر موری هشدار می دهد که فقط مطمئن شوید که کودک شما کاملاً متحرک است – یعنی می تواند از هر دو طرف غلت بزند، بنشیند و بایستد – که معمولاً قبل از یک سالگی اتفاق نمی افتد.

هنگام انتقال به پتو، بکر فریدمن توصیه می‌کند که با یک پتوی موسلین کوچک، نازک و قابل تنفس شروع کنید و از لحاف، پتوهای وزن دار یا پتوهای با رشته، کراوات یا روبان خودداری کنید.

پتو

دکتر موری این توصیه را تکرار می‌کند: «ما می‌دانیم که حتی قرار دادن ملحفه روی صورت نوزاد می‌تواند باعث خفگی شود، بنابراین به جای چند لایه مانند تخت بزرگسالان، از چیزی ساده شروع کنید. از آنجا که کودکان نوپا اغلب در مورد رنگ و احساس پتو نظر دارند، درست مانند ما در بزرگسالی، اجازه دهید آنها بخشی از فرآیند انتخاب پتو باشند.

هر نوزادی متفاوت است. اگر در مورد خوابیدن نوزاد با پتو سربازی سوالی دارید حتما با پزشک اطفال مشورت کنید.

چرا والدین می خواهند کودکشان پتو داشته باشد؟

اگر از دکتر موری در مورد فواید پتو برای نوزادان بپرسید، او به شما خواهد گفت که پتو بافتنی نوزاد وجود ندارد. او می‌گوید: «پتوهای پوشیدنی یا کیسه‌های خواب ایمن هستند و گرمای کافی را حتی در آب و هوای سرد فراهم می‌کنند.»

در حالی که اتفاق نظر متخصصان این است که تا یک سالگی کودکتان از پتو پرهیز شود، والدین اغلب هنوز تمایل دارند که کوچولوی خود را بپیچند. یکی در آن پتوی کودک از مادربزرگ (فقط مطمئن شوید که این کار را نمی کنید!) در اینجا چند دلیل وجود دارد.

 • منابع:
  1. ?When Can My Baby Sleep With a Blanket
 • تبلیغات: 
  1. مشاوران ایزوگام در زمینه تخصصی
  2. جواهرات ظریفی که با هر لباسی ست می شوند
  3. یک سال بخور نون و تره، یک عمر بخور نون و کره
  4. کره شمالی توانسته به دانش تولید پالتو های نامرئی کننده برسند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.