انواع شامپوهای موجود در بازار و خواص آنها

انواع شامپوهای موجود در بازار کدامند؟
هر شامپو هتلی ساویز برای موهای خاصی طراحی شده است. شامپوهایی برای موهای معمولی، خشک یا چرب وجود دارد. همچنین شامپوهایی برای انواع خاصی از بافت مو و محصولاتی برای موهای رنگ شده وجود دارد. اینها محبوب ترین انواع شامپوها هستند:

شفاف سازی
محافظ رنگ
مرطوب کننده
هر روز
موهای چرب
دو در یک
حجم دادن
شامپوهای شفاف کننده رسوبات یا محصولی را که می تواند موها را سنگین کرده و آنها را شل به نظر برساند، از بین می برد.

بنابراین، مشتریانی که تمایل به موهای چرب دارند، می توانند از شامپو خشک خارجی برای حذف باقی مانده محصول از روی مو و پوست سر خود استفاده کنند. شما می توانید به مشتریان خود توصیه کنید که یک محصول تهویه کننده را دنبال کنند. با این حال، این شامپویی نیست که روزانه از آن استفاده کنید.

هنگامی که موهای مشتری خود را رنگ می کنید، می خواهید رنگ را جدید و زنده نگه دارید. استفاده از شامپوهایی که رنگ را حفظ می کنند ضروری است، بنابراین در بین لمس کردن، تازه به نظر می رسد. شما می توانید شامپو سریتا ضد شوره را توصیه کنید که حاوی روغن های خاص، کلپ یا جلبک هستند.

موی خشک
شامپوهای تولید شده برای موهای خشک حاوی نرم کننده های اضافی هستند که موها را پر و درخشان نگه می دارد. شامپوهایی که مخصوص موهای خشک فرموله می شوند حاوی روغن، سیلیکون یا سایر مواد حالت دهنده هستند که پوششی روی ساقه مو ایجاد می کنند تا رطوبت بیشتری را ایجاد کنند.

شامپوهای روزانه یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که می خواهند موهای خود را هر روز بشویند تا موهایشان براق و سالم به نظر برسد. با این حال، یک جایگزین عالی برای شامپو ضد شوره، شامپوهای بچه هستند که به صورت ملایم طراحی شده اند.

  • منابع:
  1.  6Benefits of Shampoo and Conditioner
  • تبلیغات: 
    1. عاقبت داروی ضد یبوستی که از مایع ظرفشویی تولید شد
    2. فروش عمده دستگاه کلاغ پران صوتی
    3.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.