انواع سیستم آموزشی و تاثیر سیستم آموزشی بر روی دانشجویان برای مصرف لیمو

سیستم های آموزشی در سرتاسر جهان آشفته است. ما این را می دانیم، اما والدین گیک و دلهره ای هستیم.

وقتی یک موقعیت لیمو طبع لیمو شیرین به ما می دهند، ما فقط لیموناد درست نمی کنیم. ما سوخت موشک می سازیم! من در واقع نمی دانم که پرتاب موشک با استفاده از مرکبات ممکن است یا عاقلانه، اما آیا این چیزی است که برای حفظ […]

جیوه، (قدیمی‌تر: ژیوه)یا سیماب نام یک عنصر شیمیایی با نماد Hg و عدد اتمی ۸۰ است. جیوه در زبان فارسی به معنی زنده است و نام آن در برخی زبان‌های دیگر نیز نقرهٔ زنده معنی می‌دهد. واژه سیماب، از سیم به معنی نقره و آب تشکیل شده‌است.

لیمو

برش لیمو با نور پس زمینه اثر نیل لوید (Creative Commons)

پوشیدن لباس کردی دخترانه یکی از رسوم بسیار زیبای اقوام کرد است. با توجه به اینکه لباس کردی زنانه از پارچه‌های متنوعی از جمله تور، حریر، ساتن، مخمل و دیگر پارچه‌های سنگ دوزی شده و نگین دار تهیه می‌شود، این لباس را می‌توان در موقعیت‌های مختلف رسمی و غیر رسمی پوشید.

سیستم های آموزشی در سرتاسر جهان یک آشفتگی هستند. ما این را می دانیم، اما والدین گیک و دلهره ای هستیم. وقتی یک موقعیت لیمو به ما می دهند، فقط لیموناد درست نمی کنیم. ما سوخت موشک می سازیم!

من در واقع نمی‌دانم پرتاب موشک با استفاده از مرکبات ممکن است یا عاقلانه، اما اگر این چیزی است که کودکم را به علم وابسته نگه می‌دارم، از آزمایش دوری نخواهم کرد. (هر چند از روی ادب، به همسایه ها هشدار می دهم.)

شما می توانید با فرستادن یک متن تشکر در ارتباط با مقاله نویسندگان این مقاله را شادمان نمایید با تشکر

 • منابع:
  1. Geek Lifts Off on Lemon Education
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از ظروف مسی در تخلیه آب دریاچه ارومیه
  2. استخراج دانه های بالغ از فلفل دلمه ای سبز خشک شده
  3. تاثیرات مرتب بودن میز بر فعالیت های روزانه
  4. پزشکان برای درمان بیماری خطرناک پوستی شامپو را توصیه می کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.