انواع درب و نوع دسته بندی آنها

ما می‌توانیم درب چوبی ضدآب را به 6 نوع تقسیم کنیم و هر نوع شامل انواع دیگری می‌شود: درب‌های چوبی روکش‌شده، درب‌های لاکی، درب‌های لمینت، پانل آمریکایی، درب‌های جامد و درب‌های PVC:

درب ورودی ساختمان یو پی وی سی : برای مصارف داخلی با پنل های چوب طبیعی خود که ظاهر کلاسیک لوکسی به آن می بخشد، بیشتر با تمام طراحی های داخلی به ویژه طرح های کلاسیک مناسب است. هسته اختیاری است اما معمولاً کمپ عسل به دلیل کیفیت آن ارجحیت ندارد. پانل ها با انواع چوب های واقعی با رنگ ها و تاک های زیبای آن عرضه می شوند.

درب فایبرگلاس: درب های کلاس متوسط ​​که برای هر کاربری داخلی مناسب هستند مانند درب اتاق درب مدرسه درب بیمارستان و درب هتل. آن را با رنگ ها و اشکال بسیاری بر اساس درخواست ارائه شد تا یکی از بهترین درهای فروش در صنعت باشد. از لایه ای از رزین چوب طبیعی با ضخامت 0.6 میلی متر به عنوان پانل پوششی ساخته شده است و هسته اختیاری است.

درب‌های ملانین از انواع درب‌های لمینت هستند و تنها تفاوت آن‌ها در ضخامت پانل پوششی است، ملانین تنها با ضخامت 0.2 میلی‌متر عرضه می‌شود. این درب ها به دلیل استقامت 40 دقیقه در برابر آتش، مقاوم در برابر آب، آنتی باکتریال و دوام عمومی مطلوب هستند.

درب ضد سرقت سفید براق : از هر نظر شبیه درب‌های چوبی روکش‌شده هستند، اما پانل‌های پوششی آن‌ها رنگ‌آمیزی می‌شوند که آن‌ها را بر اساس رنگ استفاده‌شده به دو دسته درب‌های معمولی رنگ‌شده و درب‌های لاکی تقسیم می‌کنند. رنگ معمولی رنگ روشن است، شما می توانید انگورهای چوب را از طریق آن احساس و حتی ببینید و با انواع رنگ ها همراه است.

رنگ درهای لاکی رنگ خاصی است زیرا حاوی اکریلیک است که آن را ضخیم‌تر می‌کند و نه تنها با همه رنگ‌ها بلکه با سایر گزینه‌های رنگی مانند رنگ‌های حصیری از رنگ‌های درخشان عرضه می‌شود.

 • منابع:
  1. ! Wooden doors types and all what you need to know about
 • تبلیغات: 
  1. موفقیت یک بانوی خانه دار با سرمایه گذاری اندک!
  2. داستان ذوب شدن یک مرد 40 ساله در دیگ بخار!!
  3. گرم کردن کلاس های مدرسه به روش رادیاتور
  4. با نگهداری این محصولات در خانه می توانید درآمد خود را 2 برابر کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.