الکتروپمپ 1 اسب بخار در شب شارژش تمام می شود

دستگاه الکتروپمپ 1 اسب بخار اجازه می دهد تا پمپ خارج شود و سپس بدون نیاز به تخلیه آن به سرعت در مخزن قرار گیرد، عملیاتی که عموماً پرهزینه است و باعث توقف طولانی مدت کارخانه می شود.

در کل محدوده زنیت، اتصال کامل بین فلنج و دستگاه کوپلینگ با استفاده از یک واشر لاستیکی تضمین می شود.

دستگاه‌های کوپلینگ زیرین Zenit می‌توانند خروجی افقی یا عمودی داشته باشند تا با نیازهای مشتری سازگار شوند. تمام دستگاه‌های کوپلینگ به گونه‌ای ساخته شده‌اند که دو لوله راهنما را که پمپ را بدون چرخش نامطلوب به موقعیت کار همراهی می‌کنند، بپذیرند.

علاوه بر این، یک سیستم ویژه فشار مکانیکی روی لوله‌های راهنما را کاهش می‌دهد و عملیات جداسازی پمپ را حتی پس از مدت طولانی غوطه‌ور شدن در فاضلاب ساده می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های سیستم های کوپلینگ (عمودی) زنیت در این واقعیت است که آنها به گونه ای طراحی شده اند که دهانه مکش پمپ را در فاصله ایده آل نگه دارند، بدون اینکه نیازی به ایجاد پله در پایین مخزن باشد.

به همین دلیل، صرفه جویی قابل توجهی از نظر زمان و هزینه در انجام سپرده های مجموعه و همچنین جایگزینی آسان تر در تاسیسات از قبل موجود را تضمین می کنند.

برای پمپاژ آب تمیز، بدون ذرات ساینده و مایعات شیمیایی غیر تهاجمی برای مواد تشکیل دهنده پمپ توصیه می شود.

به دلیل قابلیت اطمینان، سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن، برای مصارف خانگی و به ویژه برای توزیع آب کوپل شده به مخازن کوچک، مخازن جبرانی، برای آبیاری باغات و باغات مناسب است.

نصب در داخل خانه انجام می شود یا به گونه ای دیگر از عناصر محافظت می شود.

برای نصب با لوله های بزرگ، زنیت مجموعه ای از دستگاه های کوپلینگ را در یک نسخه تقویت شده ایجاد کرده است که قادر به تحمل وزن پمپ های بسیار سنگین هستند.

آنها مجهز به براکت های محکم و با ابعاد مناسب، و همچنین یک سیستم لنگر متشکل از یک قلاب چدنی است که به جای فلنج کشویی معمولی متصل به دهانه خروجی پمپ، بر روی یک پرچ خاص واقع در بدنه پمپ قرار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.