استفاده از لواشک خانگی الو برای ساخت مستند در صدا و سیما

اگر شما یک مراقب هستید، احتمالاً نگران سلامت و شکوفایی فرزندان خود هستید. چالش واداشتن خانواده شما به خوردن یک رژیم غذایی متعادل زمانی تشدید می‌شود که برخی از آن‌ها به خوردن غذا دقت کنند.

هر لقمه ای برای بزرگ کردن بچه ها مهم است، بنابراین موفقیت به هدایت آنها به سمت غذاهای غنی از مواد مغذی، پنهان کردن طعم سبزیجات و مذاکره ماهرانه فقط یک لقمه دیگر بستگی دارد.

لواشک خانگی الو میوه ای مقرون به صرفه و آسان برای تهیه روشی خوشمزه برای دریافت یک وعده اضافی میوه، سبزیجات و حتی دارو در داخل شکم های کوچک هستند.

با انتخاب مواد سرشار از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی، غذایی ایجاد می کنید که به رفع نیازهای تغذیه ای آنها کمک می کند و به طور طبیعی به شکایات رایج دوران کودکی مانند سوء هاضمه و یبوست رسیدگی می کند.

لواشک میوه، نوارهای میوه ای است که از غذاهای خشک معمولا میوه ها تهیه می شود. چرم میوه ای خانگی زمانی ایجاد می شود که میوه ها بریده می شوند، مخلوط می شوند، خشک می شوند و سپس به صورت نوار بریده می شوند.

برخی از افراد برای فرآیند سریع‌تر از آب‌گیری استفاده می‌کنند، اگرچه بستگی به تجهیزاتی دارد که شما دارید.

اگر دستگاه آب‌گیری ندارید، می‌توانید مخلوط میوه را با گذاشتن آن در فر آب‌گیری کنید! پس از خشک شدن میوه، بافت سفت خواهد شد، اما همچنان باید بتوانید نوارهای میوه را رول کرده و تا کنید.

لواشک میوه ای معمولاً برای کودکان در نظر گرفته می شود تا خوردن میوه را سرگرم کننده کند، بنابراین نوارها اغلب به شکل های سرگرم کننده طراحی می شوند.

پیدا کردن دستور پخت چرم میوه ای که فرزندتان (و شما!) دوست دارد، آسان است، زیرا مواد زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. از انواع توت ها، آلو، مخلوط میوه های خریداری شده و هر یک از میوه های مورد علاقه خود برای ایجاد ترکیبات طعم غیرعادی استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.