استفاده از حوله تن پوش تکی در ساخت پله برقی

بسیاری از مردم مشتاقانه منتظر مراسم دوش گرفتن خود هستند. این زمانی است که احساس شادابی و شادابی می کنند. اما اگر برای خشک شدن به سراغ یک حوله تن پوش تکی قدیمی بروید، چقدر تمیز خواهید ماند؟

به راحتی می توان تصور کرد که چون وقتی با حوله حمام خشک می شوید، تمیز هستید، حوله شما حتی پس از چند بار استفاده کاملاً تمیز می ماند.

اما حوله های حمام میزبان انواع میکروارگانیسم ها هستند که ممکن است از آنها در برنامه بهداشتی خود استقبال نکنید.

حوله ها آب زیادی را جذب می کنند و برای ساعت ها مرطوب می مانند که بستر مناسبی برای رشد میکروب های ناخواسته است. به همین دلیل است که حوله ها باید هر سه بار استفاده شوند.

شما 19 میلیون سلول پوست و 650 غده عرق در هر اینچ از بدن خود دارید. و یک ابزار قدرتمند آن را روز به روز تمیز نگه می دارد: حوله حمام شما.

سلول های مرده 20 لایه بالایی پوست شما را تشکیل می دهند. برخی از این سلول ها در زیر دوش پاک می شوند، اما بسیاری از آنها هر روز روی حوله حمام شما قرار می گیرند.

بهترین راه برای جلوگیری از رشد میکروب ها بر روی حوله حمام این است که بگذارید بین هر بار استفاده کاملا خشک شود و مرتباً آن را بشویید.

موسسه نظافت توصیه می کند حوله های حمام را بعد از سه بار استفاده بشویید. اگر هر روز دوش می گیرید، به این معنی است که تقریباً دو بار در هفته لباس بشویید.

شستشوی منظم برای تمیز کردن حوله ها و حذف میکروب هایی که شروع به جمع شدن کرده اند کافی است.

دستشویی هایی که برای کف کردن و شستشو در حمام استفاده می کنید باید در هوا خشک شوند و بعد از هر بار استفاده شسته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.