آنژیوکت جدید موجب مرگ ویزیتور پخش دارو شد

آنژیوگرافی کاتتر از یک آنژیوکت جدید راهنمایی تصویربرداری اشعه ایکس و تزریق ماده حاجب برای بررسی عروق خونی در نواحی کلیدی بدن از نظر ناهنجاری هایی مانند آنوریسم و بیماری هایی مانند آترواسکلروز (پلاک) استفاده می کند.

استفاده از کاتتر امکان ترکیب تشخیص و درمان را در یک روش واحد فراهم می کند. آنژیوگرافی کاتتر تصاویر بسیار دقیق، واضح و دقیقی از رگ های خونی ایجاد می کند و به تعیین گزینه های درمانی کمک می کند.

اگر احتمال بارداری وجود دارد به پزشک خود اطلاع دهید و در مورد بیماری های اخیر، شرایط پزشکی، داروهایی که مصرف می کنید و آلرژی ها، به ویژه به مواد حاجب یددار صحبت کنید.

اگر شیر می دهید، از پزشک خود بپرسید که چگونه ادامه دهید. اگر قرار است آرام بخش شوید، ممکن است به شما گفته شود که چهار تا هشت ساعت قبل از عمل چیزی نخورید یا ننوشید.

اگر چنین است، باید برنامه ریزی کنید که شخصی شما را به خانه برساند. از پزشک خود بپرسید که آیا یک شبه در بیمارستان بستری خواهید شد. جواهرات را در خانه بگذارید و لباس های گشاد و راحت بپوشید.

از شما خواسته می شود که لباس مجلسی بپوشید.صد و سی و دو بیمار بین 1 روز تا 5 سال به طور تصادفی در دو گروه سوزنی و آنژیوکات قرار گرفتند.

مطالعه به طور جداگانه در دو گروه سنی نوزادان در مقابل نوزادان و کودکان انجام شد.افراد مبتلا به سرطان اغلب از طریق ورید درمان می شوند.

اصطلاح پزشکی برای این درمان داخل وریدی (IV) است. تیم مراقبت های بهداشتی شما می تواند از این طریق به شما شیمی درمانی، سایر داروها، انتقال خون و مایعات بدهد.

دستگاه‌های پزشکی به نام کاتتر و پورت، درمان‌های داخل وریدی را آسان‌تر می‌کنند. آنها همچنین می توانند نمونه گیری خون را برای تیم مراقبت های بهداشتی شما آسان تر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.