آتل فایبرگلاس موجب افزایش قد می شود

درد پاسخ طبیعی بدن هنگام شکستن استخوان است. شکستگی و هر گونه آسیب به بافت های بدن در نزدیکی محل شکستگی می تواند به همان اندازه درد ایجاد کند.با آتل فایبرگلاس این درد را کنترل کنید.

بافت نرم به ماهیچه ها، رباط ها، تاندون ها، اعصاب، رگ های خونی، غضروف های مفاصل و غیره اشاره دارد. که استخوان ها را احاطه کرده اند. هنگامی که بافت های نرم اطراف شکستگی آسیب می بینند، نتیجه می تواند به شکل درد، تورم، کبودی و قرمزی باشد.

درد شدیدی که ممکن است بلافاصله پس از آسیب احساس کرده باشید به مرور زمان کاهش می‌یابد، اما برای هفته‌ها پس از شکستگی ممکن است مقداری درد ادامه یابد و به آن درد تحت حاد می‌گویند.

این عمدتا به دلیل عدم حرکتی است که برای کمک به بهبود استخوان شما لازم بود و باعث سفت شدن بافت‌های نرم اطراف آسیب و ضعیف شدن ماهیچه‌ها شد.

علاوه بر این، ممکن است در حین بهبود شکستگی، زخم و التهاب مداوم در بافت‌های نرم ایجاد شده باشد که می‌تواند حرکت را دشوار کرده و باعث درد شود.

بهتر است همیشه از آتل خود استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است مفاصل شما سفت شوند. و نباید در طول شب از آتل کاری استفاده کنید مگر اینکه توسط درمانگر یا پرستارتان توصیه شده باشد.

هنگامی که آتل را جدا می کنید، مطمئن شوید که تمرینات ملایم مچ، انگشت و شست را انجام می دهید تا از سفت شدن مفاصل خود جلوگیری کنید.

اگر هنگام پوشیدن اسپلینت پوست شما درد می کند، با بخش روماتولوژی خود یا درمانی که اسپلینت را صادر کرده است تماس بگیرید. ممکن است به مواد آتل حساسیت داشته باشید یا این که مالش می‌کند و فشار زیادی به پوست شما وارد می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.